Paauglių kosmetologija ir ginekologija

Plačiai manoma, kad aknę nulemia bloga higiena, bakterijos, netinkama mityba ar kosmetikos perteklius. Veidas yra mūsų veidrodis, todėl spuogai ant jo kelia nemažų problemų, todėl itin dažnai akne sergančiuosius kamuoja pasitikėjimo savimi problemos.

Aknė – pati dažniausia odos problema. Ja serga iki 90 proc. paauglių ir iki 50 proc. suaugusių moterų iki 45 metų amžiaus.

Aknė yra plauko folikulo riebalinės liaukos uždegiminė liga. Yra žinomos  keturios aknės formavimąsi skatinančios priežastys. Dažniausia priežastis- hormonų disbalansas organizme. Būtent jis skatina odos riebalines liaukas gaminti daugiau sebumo (odos riebalų). Atsakymą į klausimą kokia tai galėtų priežastis gali duoti šie klausimai:

  • Ar aknė suaktyvėja tuo pačiu metu kiekvieną mėnesį?
  • Ar spuogai atsiranda visada toje pačioje vietoje?
  • Ar spuogai skausmingi?

 

Jeigu atsakėte į šiuos klausimus „taip“ – tai gali būti susiję su hormonais.

Hormoninis aknė dažnai susijęs su jautrumu androgenams. Kai hormonų balansas sutrinka, organizmas turi funkcionuoti esant tokiems hormonams, kokie yra.

Kaip tai susija su akne? Atsakingas hormonas yra testosteronas. Ir vyrai, ir moterys jį gamina, tačiau moterys dažnai yra jautrios testosteronui ir negali panaudoti jo normaliam funkcionavimui. Testosterono perteklius turi pasišalinti. Taip jis patenka į odą. Oda turi androgenų receptorių lastelęs. Per jas perteklinis testosteronas ir pasišalina. Oda juo atsikrato per spuogus.

Kadangi hormoninis disbalansas yra dažna odos problemų priežastis, todėl yra rekomenduojama ne tik kosmetologo bet ir ginekologo konsultacija. Bendradarbiaujant kosmetologui su ginekologu galima per trumpiausią laiką pasiekti geriausią rezultatą.

 

Cheminiai šveitimai su „Sesderma“ (Ispanija) kosmetika

Technologinė revoliucija dermatologijoje: aktyvios medžiagos, patalpintos liposomose, pernešamos į giliausius odos sluoksnius.
Jūsų oda nusipelnė daugiau nei įprastų jauninančių prieonių.

 
Kompanija SESDERMA įkurta Ispanijoje prieš 25 metus. Pirmuosius preparatus sukūrusi dermatologų ir farmacijos specialistų grupė išsiplėtė iki didelės kompanijos ir sukūrė jau daugiau kaip 300 pažangių odos priežiūros preparatų, kurie buvo įvertinti daugeliu dermatologijos laimėjimų. Preparatai yra gaminami pagal aukščiausius standartus pasitelkiant naujausias technologijas ir naudojant kruopščiai parinktus ingredientus.

SESDERMA preparatai skirti odos paruošimui prieš cheminius pilingus bei reabilitacijai po jų. Kompanija taip pat kuria ir gamina preparatus odos priežiūrai namuose, kurie yra skirti spręsti įvairias odos problemas, apsaugoti odą nuo kenksmingų išorinės aplinkos faktorių. Preparatų liniją sudaro įvairūs serumai, fluidai, kremai, purškikliai, kaukės ir t.t.

2010 metais SESDERMA pirmoji kosmetologijos pasauliui pasiūlė priemones nanotechnologijų pagrindu. Tai technologija, kurios tikslas veikliąsias medžiagas patalpinti į nanosomas. Tokiu būdu technologija leidžia preparatams, skirtiems odos, plaukų ir nagų priežiūrai, pasiekti reikiamą sluoksnį ar gylį, kas anksčiau buvo neįmanoma. Priemonės skirtos profesionalams ir odos priežiūrai namuose.

 
 
 
Uždaryti

Ačiū. Registracija sėkmingai atlikta.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Mums jau 15 - metų.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas