Apie Mus

Gražinos Bogdanskienės Vaisingumo Centras yra vienas iš labiausiai išsivysčiusių ir tobuliausių nevaisingumo gydymo centrų Baltijos valstybėse, teikiantis paslaugas gydyti tiek vyrų, tiek moterų nevaisingumą.

Gražinos Bogdanskienės Vaisingumo Centro laboratorija buvo įrengta pagal Didžiosios Britanijos HFEA standartus ir pradėjo teikti paslaugas nuo 1997 metų sausio mėn. 7 dienos. Visi tyrimai, stebėjimai ir procedūros atliekamos modernioje Vaisingumo Centro dirbtinio apvaisinimo laboratorijoje, prižiūrint kvalifikuotiems specialistams. Klinika turi akreditacijas teikti ginekologijos, urologijos, pagalbinio apvaisinimo ir lytinių ląstelių banko veiklos paslaugas Lietuvoje.

Misija

Sėkmingai bei atsakingai teikti nevaisingumo gydymo paslaugas nuo konsultacijų iki sveiko vaiko gimimo.

Vizija

Sieksime, kad nevaisingumo gydymas būtų prieinamas kiekvienai porai, kuriai to reikia.

Jau 27 metus mes sėkmingai taikome pacientų tyrimo ir gydymo schemas atitinkančias Vakarų Europos šalių standartus, o specialistų kvalifikacija prilygsta Vakarų Europos kompetencijoms. Mūsų centro specialistai nuolat kelia kvalifikaciją garsiausiose užsienio šalių vaisingumo ir dirbtinio apvaisinimo klinikose Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Graikijoje, Italijoje, JAV, Olandijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Švedijoje bei Vokietijoje.

Per 27 veiklos metus mūsų centro specialistų dėka gimė daugiau nei 4000 vaikų. 2000 m. pirmą kartą atlikta mikromanipuliacinės IVF procedūros intracitoplazminė spermatozoido injekcija į kiaušialąstę (ICSI).  Pacientų poroms ši procedūra buvo bene vienintelė galimybė susilaukti vaikų. Šiandien nevaisingumo centre atliekamos naujausios procedūros, tokios kaip kiaušidžių ir ir gimdos gleivinės atjauninimas (PRP) ir naujausi tyrimai vyro nevaisingumui nustatyti – oksidacinės pažaidos spermoje nustatymas (MiOXSYS).

Ką mes siūlome:

  • Daugiau nei 27 metų patirtis, daugiau nei 4000 kūdikių. Dirbame nuo 1993 metų, esame vaisingumo pradininkai Lietuvoje;

  • Apie 85% pastojimo tikimybė;

  • Profesionali gydytojų, embriologų ir slaugytojų komanda;

  • Rūpestinga ir atidi priežiūra prieš procedūras, procedūrų metu ir pabaigus gydymą;

  • Maloni ir konfidenciali aplinka;

  • Moderni, šiuolaikinė medicinos įranga;

  • Naujausi gydymo metodai;

  • Palankūs paslaugų įkainiai;

  • Akcijos ir specialūs pasiūlymai;

  • Pastoviai atnaujinamos vaisingumo srities žinios, reguliariai dalyvaujame seminaruose Lietuvoje bei užsienyje.

 

 

Uždaryti

Ačiū.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas