Vaisingumo centro naujienos

Mėnesio pasiūlymas:

Pasidarant spermogramą + MiOXSYS oksidacinio streso testą, anti-oksidantų kompleksui Sermatrop Alfa 50% nuolaida (1+1).

Pradedame teikti visas vaisingumo centro paslaugas, t.y. ginekologų, urologų konsultacijos, konsultacijos dėl vaisingumo, spermos tyrimai, pagalbinio apvaisinimo procedūros.

  • Būtina išankstinė registracija telefonu/ el. Paštu. Atvykti į kliniką galima tik iš anksto suderintu laiku.

 

Aukščiausi saugumo standartai

  • Mes dirbame laikydamiesi švaros ir higienos reikalavimų pagal LT Vyriausybės nurodymus ir rekomendacijas užtikrindami tinkamas infekcijų kontroles priemones, kad būtų garantuota ir pacientų, ir darbuotojų apsauga.

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos ir grėsmės susijusios su Covid-19 viruso plitimu Lietuvoje, pasikeitė pacientų priėmimo taisyklės ir personalo darbo organizavimas.  Visi darbuotojai supažindinti su infekcijos kontrolės taisyklėmis ir atnaujintomis pacientų priėmimo ir darbo organizavimo taisyklėmis.  

Pacientai su naujomis taisyklėmis bus supažindinti registratūroje.

Registruokitęs tel. +370 687 80605* arba el. paštu info@vaisingumocentras.lt

* Nepavykus susisiekti, būtinai Jums perskambinsime.

Informuojame, kad dėl  Lietuvoje paskelbto karantino, yra atšaukiami planininiai vizitai ir tyrimai. Susisiekti galite el. paštu: info@vaisingumocentras.lt 

Šių metų spalio mėn. Vaisingumo Centro gydytojai dalyvavo ESHRE Campus 2019 konferencijoje Barselonoje, kurioje buvo susipa=inta su pasaulinėmis nevaisingumo gydymo naujovėmis.

Šiuolaikinės moterys, socialiniame gyvenime ir darbo rinkoje sėkmingai konkuruodamos su vyrais, dažnai poreikį turėti šeimą ir vaikų nustumia į ateitį, o kai susizgrimba, kad jų biologinis laikrodis tiksi paskutines minutes, dažnai būna per vėlu. Vaisingumo centro vadovė, nevaisingumo gydymo pradininkė Lietuvoje, akušerė-ginekologė Gražina Bogdanskienė teigia, kad šiuolaikinė medicina jau gali pasiūlyti išeitį.

Uždaryti

Ačiū.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas