Ginekologija

Gražinos Bogdanskienės Vaisingumo Centras siūlo savo paslaugas, gydymą ir patirtį spręsti nevaisingumo ir ginekologijos problemas. Mes esame pasiryžę pasidalinti savo patirtimi ir žinomis tam, kad palengvintume jūsų gyvenimą ir padėtume jums susilaukti vaikų.

Poroms, negalinčioms susilaukti kūdikio yra teikiami nevaisingumo tyrimai tiksliai diagnozuoti problemą ir pagalbinio apvaisinimo procedūros. Nustačius nevaisingumo priežastis, yra paskiriamas pagalbinio apvaisinimo gydymas, ženkliai padidinantis pastojimo galimybę.

Taip pat teikiame konsultacijas bei tyrimus lytiškai plintančių ligų klausimais. Pacientams, kenčiantiems arba įtariantiems, jog serga lytiškai plintančiomis ligomis (LPL) yra siūlomi tyrimai diagnozuoti ligą ir paskirti tinkamą gydymą, taip pat ir konsultacijos, kaip elgtis susirgus šiomis ligomis.

Besidomintiems kontracepcija ir kontraceptinėmis priemonėmis, atsakome į klausimus, išsklaidome neaiškumus ir padedame pasirinkti tinkamiausią kontraceptinę priemonę.

Pacientėms, kenčiančioms nuo menopauzės, teikiame konsultacijas, tyrimus ir medikamentus simptomams palengvinti. Esame pasiruošę pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis tam, jog perėjimas į šį naują gyvenimo etapą būtų kuo lengvesnis.

Uždaryti

Ačiū.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas