Šeimos planavimas

Šeimos planavimas - priemonių visuma, leidžianti sutuoktiniams laisvai ir atsakingai nuspręsti, kiek ir kada turėti vaikų, atsižvelgiant į savo ir vaikų poreikius.

Trumpai apie nevaisingumą

pic_content_1.pngPlanuojanti vaiką pora gali persistengti - mylisi kelis kartus per dieną. Deja, vaisingumas nuo to nepriklauso, nes dažnai mylintis sperma nespėja subręsti. Siūlomas ritmas - 2-3 kartai per savaitę.

Pirmoji konsultacija pas gydytoją

Pirmojo susitikimo metu gydytoja išklausys Jūsų nusiskundimus, atliks ginekologinę apžiūrą, echoskopiją ir suplanuos tolimesnius tyrimų etapus siekiant išsiaiškinti nevaisingumo priežastis bei pasiūlys gydymo eigą. Nevaisingumas liečia abu partnerius šeimoje, todėl jei yra galimybė, siūlome pirminės konsultacijos metu dalyvauti abiems partneriams.

Dėl šios priežasties nevaisingumo tyrimai atliekami abiems partneriams. Moteriai yra siūlomi hormoniniai tyrimai, tyrimai dėl lytiškai plintančių ligų bei kiaušintakių pratekamumo. Tuo tarpu, vyrui yra atliekamas spermos tyrimas.

Gydymas

Yra daug nevaisingumo gydymo būdų ir Jūsų gydytojas, ištyręs nevaisingumo priežastis, visų pirma pasiulys lengviausią ir labiausiai tausojantį sveikatą gydymą. Nors pacientai neretai nori iš karto griebtis sudėtingiausių gydymo procedūrų siekiant greičiausio rezultato, svarbu atkreipti dėmesį, kad ir paprastesni bei daug pigesni gydymo būdai taip pat yra labai efektyvūs.

Vaisingumas - tai mūsų specializacija. Dirbame šioje srityje nuo 1993 metų, esame vaisingumo pradininkai Lietuvoje, tad maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus. 

 

Uždaryti

Ačiū.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas