PRP injekcijos ginekologijoje

Pastaraisiais metais ginekologijos srityje buvo padaryta didžiulė medicinos technologijų pažanga. Viena iš tokių novatoriškų naujovių yra trombocitais turtingos plazmos (PRP) terapija. Iš pradžių naudotas ortopedijoje ir sporto medicinoje, dabar PRP tapo perspektyviu gydymo būdu ginekologijoje.

Procedūra atliekama Šveicarijos kompanijos REGENLAB REGEN preparatais. Terapija yra skiriama lytinių organų ir audinių atjauninimui, drėkinimui, tonuso didinimui ir moters organizmo procesų regeneracijai.

PRP terapija – tai paties paciento kraujo naudojimas. Kraujas yra apdorojamas siekiant išgauti koncentruotą trombocitų, augimo faktorių ir bioaktyvių baltymų mišinį. Šie komponentai atlieka lemiamą vaidmenį audinių regeneracijoje ir gijimo procese. Sušvirkšdami PRP į konkrečias tikslines sritis, mes siekiame skatinti ląstelių atsinaujinimą, skatiname audinių regeneraciją ir pageriname bendrą intymios srities būklę.

133

PRP ginekologijoje:

 • Makšties atjauninimas: PRP terapija yra neinvazinė galimybė moterims, norinčioms atjauninti makštį. Suleidus PRP į makšties audinį, skatinama kolageno gamyba, gerinama audinių kraujotaka, pagerinama lubrikacija ir padidinamas jautrumas reikiamose srityje. Šis poveikis gali palengvinti simptomus, susijusius su makšties sausumu, laisvumu, šlapimo nelaikymu ir net seksualine disfunkcija.
 • O-shot: PRP terapija gali būti naudojama lytinio pasitenkinimo didinime siekiant pagerinti kraujotaką ir jautrumą makštyje bei klitoryje. Tai gali padėti moterims, kenčiančioms nuo makšties sausumo, sumažėjusio jautrumo ar lytinio potraukio ir orgazmo sutrikimų. PRP taikymas gali padėti stiprinti audinius ir skatinti naujų kraujagyslių formavimąsi, pagerinant bendrą seksualinę patirtį.
 • G-shot: PRP terapija taip pat gali būti naudojama siekiant padidinti G-taško jautrumą ir intensyvumą. G-taškas yra viena iš erogeninių zonų moterų kūne, kurio stimuliacija gali sukelti stipresnius ir malonesnius orgazmus.
 • Dubens dugno raumenų sutrikimų gydymas: PRP terapija yra nechirurginė alternatyva esant įtampos šlapimo nelaikymui.
 • Ginekologinių būklių valdymas: PRP terapija yra perspektyvi gydant įvairias ginekologines ligas, tokias kaip atrofinis vaginitis, sklerozuojanti ir atrofinė kerpligė, vulvodinija ir lėtinis dubens skausmas. Išnaudodami PRP regeneracinį potencialą, ginekologai siekia pagerinti audinių gijimą, sumažinti lėtinį uždegimą ir palengvinti su šiomis ligomis susijusius simptomus.
 • Tarpvietės randų gydymas: PRP terapija gali būti naudojama siekiant pagreitinti gijimo procesą ir pagerinti audinių atstatymą po epiziotominio pjūvio. Epiziotominiai ir tarpvietės plyšimo randai atsiranda po gimdymo. Tai sukelia diskomfortą, skausmą ir trukdo seksualiniam malonumui. PRP įšvirkščiamas į epiziotomijos vietą, stimuliuojant audinių atstatymą ir gijimą. Tai gali padėti sumažinti randų matomumą, pagerinti odos tekstūrą ir sumažinti diskomfortą.

 

PRP pranašumai:

 • Nechirurginis metodas: PRP terapija yra nechirurginė alternatyva tradicinėms procedūroms, sumažinanti su operacija susijusią riziką ir galimas komplikacijas. Šis minimaliai invazinis metodas užtikrina greitesnį atsigavimą ir leidžia moterims greitai grįžti savo kasdienę veiklą.
 • Natūralus ir autologinis metodas: kadangi PRP naudojamas paties paciento kraujas, gydymas laikomas natūraliu ir autologiniu. Tai žymiai sumažina alerginių reakcijų, infekcijų ar atmetimo riziką.

 

Rekomendacijos prieš procedūrą:

 • Prieš PRP procedūrą atliekamas visapusiškas kraujo tyrimas.
 • Procedūros dieną rekomenduojama gerti daug vandens, negerti gėrimų su kofeinu.

 

Rekomendacijos po procedūros:

 • 3-5 dienas vengti baseinų, saunų, pirčių, lytinių santykių.
 • 1 savaitę vengti tiesioginės saulės šviesos ir soliariumo.
 • Dėvėti natūralių medžiagų apatinį trikotažą.

 

Registruokitės konsultacijai dėl PRP regeneracinių ir atjauninimo procedūrų jau dabar!


 

 

Uždaryti

Ačiū.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas